O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.08.2016
Cyklisté si možná budou moct dát při jízdě několik piv nebo pár skleniček vína. Senátoři podpořili novelu, díky které by lidé mohli jezdit na kole pod mírným vlivem alkoholu. Pokud návrh schválí i poslanci, mohli by mít cyklisté v budoucnu až 0,8 promile alkoholu v krvi, aniž by dostali pokutu.
Přidáno: 25.08.2016
Na ruzyňském letišti v Praze ve čtvrtek přistál německý vládní speciál s kancléřkou Angelou Merkelovou na palubě. Kancléřka se nejprve sešla s českým premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), schůzku má naplánovanou také s prezidentem Milošem Zemanem a zamíří i na ČVUT.
Přidáno: 25.08.2016
Budoucnost Evropské unie, pokračování česko-německého strategického dialogu a spolupráce ve vědě a výzkumu mají být hlavními tématy dnešní návštěvy německé kancléřky Angely Merkelové v Praze. Setká se s prezidentem Milošem Zemanem i s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), který byl hostem Ranního interview Radiožurnálu.
Přidáno: 25.08.2016
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) dnes vydal varování před vlnou veder, která od pátku zasáhne většinu republiky. O víkendu může teploměr vyšplhat až k 35 stupňům Celsia. Současně se dostanou na vysokou úroveň hodnoty UV indexu. Tropické počasí ukončí zřejmě v pondělí studená fronta. Varování ČHMÚ platí pro všechny kraje s výjimkou Moravskoslezského a Olomouckého.
Detail éčka
Detail
KódE235
NázevNatamycin
KategorieKonzervant
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíPůsobí proti plísním. V ČR je povoleno pouze na ošetření povrchu sýrů a masných výrobků.
ÚčinkyJedná se o antibiotikum, které se v lékařství využívá jen minimálně. Existují určité výhrady k používání antibiotik při výrobě potravin.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.