O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.08.2016
Do Česka minulý týden přijela skupina osmi uprchlíků, které země musí přijmout z Řecka či Itálie na základě přerozdělovacích kvót schválených EU. Skupina běženců prošla bezpečnostní prohlídkou a nyní s nimi ministerstvo vnitra provádí obvyklé řízení o udělení mezinárodní ochrany.
Přidáno: 29.08.2016
Všeobecnou zdravotní pojišťovnu dál povede současný ředitel Zdeněk Kabátek. Správní rada VZP ho do funkce v pondělí zvolila na další čtyři roky. Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš to ale považuje za skandální. Kabátek je prý představitelem éry českého zdravotnictví, která je protkaná korupcí a úplatky. Babiš dodal, že jde o podraz ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka z ČSSD. Ten ale Babišovu kritiku nechápe. Šéfa VZP volí správní rada pojišťovny, kde má své členy i hnutí ANO. A ti proti nebyli.
Přidáno: 29.08.2016
Odsouzení z věznice ve Vinařicích na Kladensku budou mít možnost přímo ve výkonu trestu pracovat v tamním call centru. Otevřelo se právě dnes. Cílem projektu, na kterém se podílí ministerstvo spravedlnosti, práce a sociálních věcí spolu s dalšími firmami, je zvýšit zaměstnanost odsouzených.
Přidáno: 29.08.2016
České ministerstvo zahraničí se ohradilo proti zprávám o údajném vytvoření zastupitelského centra východoukrajinských separatistů v Ostravě. Pozvánku na otevření úřadu obdrželo několik českých politiků.
Detail éčka
Detail
KódE249
NázevDusitan draselný
KategorieStabilizátor, Konzervant
VlastnostiNení vhodné pro děti - Není vhodné pro děti
Může způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíUzeným masným výrobkům dodává charakteristickou chuť, barvu a zabraňuje růstu bakterií.
ÚčinkyLátka může být karcinogenní a způsobuje ztrátu schopnosti hemoglobinu přenášet kyslík v těle.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.