O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Dopravní nehoda osobního a nákladního auta ve středu odpoledne uzavřela Pražský okruh ve směru na Plzeň. Nehoda se stala nedaleko sjezdu na Jesenici, řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Zatím není jasné, jak dlouho uzavírka potrvá.
Přidáno: 26.10.2016
Spor mezi ministrem kultury a Pražským hradem pokračuje. Daniel Herman z KDU-ČSL zveřejnil e-mail, který zaslal svému strýci už 8. září po schůzce se Zemanem na slovenském velvyslanectví. Jiřího Bradyho v něm informuje o plánované schůzce s dalajlamou i údajném vydírání ze strany prezidenta republiky. Informoval o tom server Blesk.cz. Celá kauza kolem státního vyznamenání pro Bradyho přitom odstartovala až 21. října. Herman podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka pokračuje v ostudě.
Přidáno: 26.10.2016
Primátorka hlavního města Adriana Krnáčová z hnutí ANO udělila na Staroměstské radnici Klíč od obce pražské Jiřímu Bradymu, který byl za druhé světové války vězněn v Terezíně a Osvětimi. Primátorka mu jej dala jako výraz úcty kvůli tomu, že nedostane vyznamenání od prezidenta Zemana.
Přidáno: 26.10.2016
Předseda Ústavního soudu v oficiálním prohlášení označil postup prezidentské kanceláře v souvislosti s návštěvou dalajlamy za neomalený. Zkritizoval ale i ty, kteří se ceremoniálu na Pražském hradě nechtějí zúčastnit.
Detail éčka
Detail
KódE251
NázevDusičnan sodný
KategorieStabilizátor, Konzervant
VlastnostiNení vhodné pro děti - Není vhodné pro děti
Může způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíPoužívá se při výrobě uzených masných výrobků a sýrů.
ÚčinkyU citlivých lidí způsobuje závratě, nevolnost a dýchací problémy. Existuje riziko, že se dusičnany mohou redukovat na více nebezpečné a karcinogenní dusitany.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.