O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.05.2016
Českým pacientům by se mohl zhoršit přístup k nejmodernějším lékům. Počet lidí, kteří během klinických studií zkouší nové přípravky, v posledních letech klesá a snižuje se i množství projektů na testování léků. Farmaceutické firmy totiž přesouvají vývoj do států, které jsou levnější a rychleji povolují studie.
Přidáno: 28.05.2016
Už skoro sedm let se táhne soudní spor o tom, jestli policie spravuje národní databázi DNA legálně. Dosud se totiž řídila pouze pokynem policejního prezidenta, žádný zákon neexistuje. Ministerstvo vnitra na tomto postupu sice nevidí nic závadného, přesto ale zákon o DNA připravuje a brzy ho předloží ke schválení vládě.
Přidáno: 28.05.2016
Českou republiku zasáhnou dnes odpoledne a večer silné bouřky. Doprovodí je kroupy, přívalový déšť a nárazový vítr. Meteorologové vydali výstrahu pro většinu země od 14 hodin, pro Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj až od 17 hodin.
Přidáno: 28.05.2016
Třetí z Libanonců z kauzy Fajád už je zřejmě ve Spojených státech. Libanonec s pasem Pobřeží slonoviny Faouzi Jaber odletěl z Česka podle deníku Právo už 5. dubna. Čeští policisté ho předali americké FBI v neveřejné části Letiště Václava Havla v Praze, kde už na Jabera čekal letecký speciál z USA. Kvůli bezpečnosti ale podle policejního prezidia nebylo možné zveřejnit informaci o akci dřív.
Detail éčka
Detail
KódE261
NázevOctan draselný
KategorieRegulátor kyselosti, Konzervant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se jako náhražka kyseliny octové.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.