O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Ve středeční Show Jana Krause jako mimořádný host vystoupil Jiří Brady spolu s ministrem Danielem Hermanem. Přestože se díl natáčel už v úterý, Prima na poslední chvíli změnila program. Údajně kvůli pozdnímu dodání vysílací kopie. Místo toho televize vysílala několik měsíců starou epizodu.
Přidáno: 26.10.2016
Portugalská firma Mota-Engil zastavila práce na obchvatu Třince. Dělníci přestali stavět úsek mezi Oldřichovicemi a Bystřicí, který měli dokončit do příštího září. Firma v dopise Ředitelství silnic a dálnic informuje o tom, že odstupuje od smlouvy kvůli insolvenci. Informovala o tom Česká televize.
Přidáno: 26.10.2016
Brněnští radní schválili úpravy, které by měly vyřešit problémy s kolaudací parku před Janáčkovým divadlem. Stavebnímu úřadu překáží vyšší schody, řešením by měly být keříky zimostrázu.
Přidáno: 26.10.2016
Mezi schůzkou ministra kultury Daniela Hermana z KDU-ČSL s dalajlamou a rozhodnutím prezidenta Miloše Zemana neudělit státní vyznamenání jeho strýci není žádná spojitost. Ve středečním Interview ČT24 to řekl hradní kancléř Vratislav Mynář. Podle něj Jiří Brady na finálním seznamu vyznamenaných nikdy nebyl. Herman ale tvrdí, že mu prezident vyškrtnutím jeho strýce dopředu pohrozil.
Detail éčka
Detail
KódE263
NázevOctan vápenatý
KategorieStabilizátor, Regulátor kyselosti, Konzervant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPůsobí proti růstu bakterií a kvasinek, upravuje pH. Využívá se při výrobě pekařských výrobků, sirupů a omáček.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.