O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
 
 
 

       Duchna pro vás

 

           Ze světa

 

       Zdraví plus

 

       Jídlo a zdraví

 

       Šetříme

 
 
 
 
 
 
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.10.2016
Důvodem pro neodvysílání dílu Show Jana Krause s Jiřím Bradym, Annou K a dalšími podle Filipa Budáka z PR oddělení Primy bylo, že tvůrci včas nedodali kopii dílu. To ale dramaturgyně pořadu Simona Matásková odmítla. Podle mediálního analytika z Univerzity Karlovy Jana Jiráka je televize suverén a o dramaturgii programu může rozhodovat, jak chce. „Není to zásah ve smyslu útoku na televizi. Rozhoduje o ní ten, kdo do ní investoval," uvedl.
Přidáno: 27.10.2016
Ve Štěrboholské ulici v Praze v noci ze středy na čtvrtek hořela galvanovna. Jednoho člena ostrahy objektu museli ošetřit záchranáři. Hasiči během zásahu měřili únik nebezpečných látek do ovzduší, lidem v okolí ale nebezpečí nehrozilo, řekla mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
Přidáno: 26.10.2016
Ve středeční Show Jana Krause jako mimořádný host vystoupil Jiří Brady spolu s ministrem Danielem Hermanem. Přestože se díl natáčel už v úterý, Prima na poslední chvíli změnila program. Údajně kvůli pozdnímu dodání vysílací kopie. To ale dramaturgie pořadu popírá. Místo toho televize vysílala několik měsíců starou epizodu.
Přidáno: 27.10.2016
Pražský městský soud ve čtvrtek pravomocně rozhodl, že vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová se nemusí omlouvat Davidu Rathovi za výroky pronesené v pořadu České televize Otázky Václava Moravce (OVM). Rathovi vadilo, že Bradáčová v debatě označila jeho spor se státním zástupcem Petrem Jirátem za obstrukci. O tom, že se Bradáčová omlouvat nemusí, rozhodl nepravomocně obvodní soud už na začátku června. Exhejtman se odvolal.
Detail éčka
Detail
KódE123
NázevAmarant
KategorieBarvivo
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí - Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
Detail..........
PoužitíSyntetické modročervené barvivo, které se může používat jen v některých alkoholických nápojích a rybích jikrách a mlíčí
ÚčinkyZpůsobuje alergické a astmatické reakce a je spojováno s dětskou hyperaktivitou. Podezření na karcinogenitu

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.