O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
 
 
 

       Duchna pro vás

 

           Ze světa

 

       Zdraví plus

 

       Jídlo a zdraví

 

       Šetříme

 
 
 
 
 
 
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.05.2016
Regulace hazardních her se zpřísní. Senát potvrdil, že stát zavede dvě daňové sazby: pro automaty 35 procent a pro ostatní druhy hazardu 23 procent. Úřady zároveň dostanou nové pravomoci.
Přidáno: 26.05.2016
Protikuřácký zákon by mohli poslanci v tomto volebním období řešit znovu. Přeje si to alespoň premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD, a tak bude prosazovat jeho nové předložení. Podle Sobotky není možné ustupovat tabákové lobby. Neschválení zákona včera vyvolalo ostrý spor uvnitř vládní koalice, sociální demokracie a hnutí ANO se navzájem obviňují z podrazů.
Přidáno: 26.05.2016
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnosti sedmi poslanců opozice na okolnosti schvalování zákona o elektronické evidenci tržeb (EET), zvláště na předčasné ukončení rozpravy. Procesní postup ve sněmovně nelze prostřednictvím individuálních poslaneckých návrhů napadnout. ÚS nechce být "rozhodčím" legislativního procesu. Své rozhodnutí zveřejnil na webu.
Přidáno: 26.05.2016
Senát dnes neschválil ústavní novelu, která měla dát Nejvyššímu kontrolnímu úřadu (NKÚ) právo prověřovat hospodaření s veřejnými prostředky. Úřad měl získat možnost kontrolovat obce, kraje i firmy s jejich majetkovou účastí či podílem státu. Senát vládě doporučil, aby novelu předložila znovu, ale společně s návrhem na odstranění duplicit kontrolních systémů.
Detail éčka
Detail
KódE123
NázevAmarant
KategorieBarvivo
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí - Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
Detail..........
PoužitíSyntetické modročervené barvivo, které se může používat jen v některých alkoholických nápojích a rybích jikrách a mlíčí
ÚčinkyZpůsobuje alergické a astmatické reakce a je spojováno s dětskou hyperaktivitou. Podezření na karcinogenitu

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.