O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 01.10.2016
Padesát let od chvíle, kdy jméno největšího českého génia poprvé zaznělo v Českém rozhlase, ale hlavně jubilejní padesátá sezona legendárního divadelního souboru Divadlo Járy Cimrmana – to jsou důvody pro sobotní oslavy na Tanvaldsku. Setkání „cimrmanologů“ z celé republiky nabízí kromě spanilých jízd cyklistů a pochodu v historických kostýmech také třeba křest vzpomínkové knihy „Půlstoletí s Cimrmanem“. Zdeněk Svěrák mimo jiné představí vítěze ankety o nejlepší hlášku z her Divadla Járy Cimrmana.
Přidáno: 01.10.2016
Už v šestnácti letech někteří středoškoláci vědí, že chtějí být lékaři nebo novináři. Dvě stovky z nich se zapsaly na přednášky Juniorské univerzity. Ve svém volném čase budou sedět v posluchárně Univerzity Karlovy a poslouchat odborníky z oboru medicíny, práva nebo filozofie.
Přidáno: 01.10.2016
Mezi českou a německou policií od soboty platí nová smlouva o spolupráci, obě strany tak dostanou víc možností zasahovat na území druhého státu.
Přidáno: 30.09.2016
Městské státní zastupitelství v Praze v pátek podalo obžalobu na muže, který se přiznal k zastřelení ženy v tramvaji číslo 17. Za vraždu s majetkovým motivem, nedovolené ozbrojování a neoprávněné opatření platebního prostředku mu hrozí 15 až 20 let vězení nebo i výjimečný trest včetně doživotí.
Detail éčka
Detail
KódE280
NázevKyselina propionová
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíZabraňuje růstu bakterií. Přidává se zejména do některých druhů chleba a do cukrářských výrobků.
ÚčinkyU citlivých jedinců může způsobovat bolesti břicha, hlavy, podrážděnost.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.