O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Primátorka hlavního města Adriana Krnáčová z hnutí ANO udělila na Staroměstské radnici Klíč od obce pražské Jiřímu Bradymu, který byl za druhé světové války vězněn v Terezíně a Osvětimi. Primátorka mu jej dala jako výraz úcty kvůli tomu, že nedostane vyznamenání od prezidenta Zemana.
Přidáno: 26.10.2016
Předseda Ústavního soudu v oficiálním prohlášení označil postup prezidentské kanceláře v souvislosti s návštěvou dalajlamy za neomalený. Zkritizoval ale i ty, kteří se ceremoniálu na Pražském hradě nechtějí zúčastnit.
Přidáno: 26.10.2016
Celníci na Letišti Václava Havla odhalili za poslední měsíc už třetí zásilku katy jedlé. Sušená rostlina se používá jako droga. V minulém týdnu objevili přes 130 kilogramů výhonků, které směřovaly do Prahy z východoafrické Tanzanie. Česko ale nebylo cílovou zemí, droga pak měla putovat zřejmě do jiného státu Evropské unie. Rostlinu se do Evropy zřejmě snaží propašovat organizovaná skupina.
Přidáno: 26.10.2016
Robert Šlachta se od listopadu stane náměstkem generálního ředitele celní správy pro oblast pátrání, sdělila ve středu mluvčí celníků Martina Kaňková. Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu uspěl ve výběrovém řízení. Podle dřívějšího vyjádření celní správy byl jediným uchazečem o funkci.
Detail éčka
Detail
KódE281
NázevPropionát sodný
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíZabraňuje růstu bakterií a pečivu dodává chuť. Přidává se zejména do některých druhů chleba a do cukrářských výrobků.
ÚčinkyU citlivých jedinců může způsobovat bolesti břicha, hlavy, podrážděnost.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.