O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.07.2016
Nízká nezaměstnanost, levné hypotéky ale i růst platů ženou ceny bytů v Česku nahoru. Meziročně vzrostly o 10 procent, tvrdí to výsledky společnosti Finlord. Nejrychleji rostou ceny v Jihlavě, Zlíně, Ostravě nebo Brně, nejpomaleji naopak v Hradci Králově. Nejvíce za metr čtvereční zaplatí lidé v centru Prahy.
Přidáno: 29.07.2016
Hledání dokumentu, který by mohl vyvinit policisty zasahující proti vražednici z pražského Anděla, skončilo - nenašel se. Hlídka, která zpacifikovala útočnici při jejím prvním útoku v kavárně na Újezdě, incident nenahlásila ani městským, ani obvodním státním zástupcům. Důsledek je všeobecně znám: dva týdny poté, co pachatelka v kavárně škrtila mladou zákaznici, zavraždila nožem jinou ženu v obchodě nákupního centru na Andělu.
Přidáno: 30.07.2016
Česko už delší dobu trápí sucho. Zásoby povrchových vod se po letošní zimě sice částečně obnovily, dlouhodobě ale ubývá vody podzemní. Některé obce proto začínají mít problémy s pitnou vodou. Od letošního července si můžou požádat o finanční příspěvek. Celkem pro ně stát vyhradil 300 milionů korun.
Přidáno: 29.07.2016
Informace o vyšetřování údajně zmanipulovaných IT zakázek prý někdo vynášel z telefonu, který v minulosti používali blízcí policejního prezidenta Tomáše Tuhého. Bývalý šéf ÚOOZ Robert Šlachta to řekl včera během více než pětihodinového výslechu před sněmovní vyšetřovací komisí. Radiožurnálu to potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje. V kauze figuruje i firma Tesco SW a několik dalších společností.
Detail éčka
Detail
KódE282
NázevPropionát vápenatý
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíDo potravin se přidává jako konzervant. Využívá se při výrobě sýrů, džemů a sladkostí.
ÚčinkyU citlivých jedinců může způsobovat bolesti břicha, hlavy, podrážděnost.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.