O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 02.06.2016
Sněmovna by dnes měla hlasovat o nových pravidlech pro poskytování spotřebitelských úvěrů. Zákon předložený ministerstvem financí prý výrazně zvýší ochranu lidí s úvěry, výhodnější by mělo být například i předčasné splacení hypotéky. Opozice nicméně navrhuje řadu změn.
Přidáno: 02.06.2016
Korunovační klenoty se vrátily do korunní komory chrámu svatého Víta. Uložil je tam prezident Miloš Zeman společně s dalšími šesti držiteli klíčů. Klenoty byly vystaveny ve Vladislavském sále Pražského hradu u příležitosti oslav 700. výročí narození Karla IV. Jejich ukládání provázela slavnostní hudba.
Přidáno: 31.05.2016
Korunovační klenoty jsou od dnešního večera opět uložené v Korunní komoře v Chrámu sv. Víta na Pražském hradě. Klenoty byly po dva týdny vystavené u příležitosti oslav 700. výročí narození Karla IV., za tu dobu je na pražském hradě vidělo přes 40 tisíc lidí. Před uložením ještě prošly odbornou prohlídkou památkářů.
Přidáno: 31.05.2016
Za pokus o podvod při nákupu Pandurů by měl jít Marek Dalík na čtyři roky do vězení a lobbista musí také zaplatit pokutu čtyři miliony korun. Pokud ji neuhradí, zůstane za mřížemi o dva roky déle. Takový je pravomocný verdikt odvolacího soudu. Soud změnil nejen výši dříve uloženého trestu ale i právní kvalifikaci. Původně Dalík dostal pět let za pomoc k přijímání úplatku.
Detail éčka
Detail
KódE282
NázevPropionát vápenatý
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíDo potravin se přidává jako konzervant. Využívá se při výrobě sýrů, džemů a sladkostí.
ÚčinkyU citlivých jedinců může způsobovat bolesti břicha, hlavy, podrážděnost.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.