O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.05.2016
Ve Vladislavském sále Pražského hradu dnes v 17 hodin končí výstava korunovačních klenotů. Hrad je na dva týdny výjimečně vystavil při příležitosti sedmistého výročí narození českého krále a římského císaře Karla IV. Svatováclavská koruna, žezlo a jablko se podle mluvčího Správy Pražského hradu vrátí do katedrály svatého Víta v úterý.
Přidáno: 29.05.2016
Vládu v pondělí čeká jednání o rozpočtu na příští rok. Podle premiéra Bohuslava Sobotky z ČSSD to nebude jednoduché, protože zatím není koaliční dohoda. Sociální demokracie doufá, že se kabinet domluví na vyšších platbách za státní pojištěnce, aby mohl stát přidat zdravotním sestrám a lékařům. Ministerstvo zdravotnictví navrhuje, aby měsíční odvod státu příští rok stoupl z 870 na 940 korun.
Přidáno: 29.05.2016
Výdaje Čechů na sport rostou, ukazují to statistiky Eurostatu. Ročně za něj utratí kolem dvou a půl tisíce korun, a to včetně vybavení, vstupenek na sportovní utkání nebo třeba permanentek do fitness center. V roce 2012 to byla zhruba polovina.
Přidáno: 29.05.2016
V pražských Letenských sadech dnes ve 14 hodin odstartuje charitativní Běh pro Paraple. Sedmnáctý ročník finančně podpoří Centrum Paraple, které dlouhodobě pomáhá vozíčkářům a jejich rodinám. Letos si lidé můžou vybrat ze dvou běžeckých tratí - sto metrů nebo čtyři kilometry.
Detail éčka
Detail
KódE297
NázevKyselina fumarová
KategorieOchucující látka, Regulátor kyselosti, Antioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se jako ochucující látka např. v sypkých směsích a ovocných nápojích. Působí také jako antioxidant v tucích.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.