O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.05.2016
Ve výchovném ústavu v Chrastavě na Liberecku se dlouhodobě porušovala práva dětí. Zjistila to kontrola ministerstva školství a České školní inspekce. Ředitelka zařízení Markéta Sochorová rezignovala.
Přidáno: 26.05.2016
Policie obvinila z vraždy ženy v pražské tramvaji v roce 2014 třiašedesátiletého muže, který se v úterý sám udal. Šlo o loupežnou vraždu, oběť si muž vybral náhodně. Žena byla zastřelena.
Přidáno: 26.05.2016
Průmyslu na Ostravsku by mohlo pomoci splavnění řeky Odry - z polského města Kožle až do Ostravy. V Bohumíně o tom jednali zástupci státních úřadů obou zemí. Jak v Česku, tak i v Polsku už vznikají studie, které určí nejlepší trasu pro budoucí lodní dopravu.
Přidáno: 26.05.2016
Na přechodech pro chodce přibývá smrtelných nehod. Loni tam podle policejních statistik zemřelo 131 chodců, to je v porovnání s rokem předtím o 19 víc. Nejčastější příčinou fatálních nehod zaviněných řidiči byla nepřiměřená rychlost jízdy. K neštěstí ale často přispívají svým chováním i samotní chodci.
Detail éčka
Detail
KódE301
NázevAskorbát sodný
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPřidává se do uzenin, kde jim pomáhá udržovat pro ně charakteristickou barvu.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.