O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.10.2016
ROZHOVOR. Už 8. listopadu se ukáže, kdo v Oválné pracovně nahradí Baracka Obamu. Možnost volby má také bezmála 9 milionů amerických občanů, kteří ve Státech nežijí. Přes 13 tisíc z nich se usídlilo podle odhadů také v Česku. Trump je stejně šílený a nebezpečný, jako byl Hitler, volit budu Clintonovou, řekl v rozhovoru pro Zpravodajský web Českého rozhlasu herec a dabér Roy McCrerey, jeden z Američanů žijících v Česku.
Přidáno: 24.10.2016
K soudu se znovu vrací případ bývalého policisty Karla Kadlece. Ten podle soudního spisu loni v březnu naboural do jiného auta a byl opilý. Naposledy odvolací městský soud zrušil Karlu Kadlecovi trest kvůli chybně vypracovanému textu rozsudku. Tím expolicistovi zrušil i uložený osmiměsíční podmíněný trest a zákaz řízení na 2,5 roku.
Přidáno: 24.10.2016
Představte si následující situaci. Máte s bývalou manželkou nebo manželem dítě. Vychováváte ho ale s novým partnerem stejného pohlaví, se kterým jste uzavřeli registrované partnerství. K dítěti ale nový přítel nebo přítelkyně nemá žádný právní vztah. Třeba u lékaře se proto nedozví nic o jeho zdravotním stavu. Tuto situaci má změnit novela zákona o registrovaném partnerství, která přináší možnost adopce. Návrh má v pondělí projednat vláda.
Přidáno: 24.10.2016
Požár kamionu, který po páté hodině ráno začal hořet v Lochkovském tunelu, komplikuje dopravu na jihozápadě Prahy. Policie odklání dopravu ve směru na Ruzyň na exitu číslo 10 u Zbraslavi. V opačném směru řidiči musí sjet z okruhu na exitu číslo 16 u Slivence.
Detail éčka
Detail
KódE301
NázevAskorbát sodný
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPřidává se do uzenin, kde jim pomáhá udržovat pro ně charakteristickou barvu.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.