O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.06.2016
Obvodní soud pro Prahu 1 dnes začal projednávat případ členů skupiny Ztohoven. Umělci, kteří podle obžaloby vyvěsili nad Hradem místo prezidentské standarty červené trenky, se k jednání dostavili v kostýmech. Státní zástupkyně viní Davida Honse, Filipa Crháka a Matěje Hájka z výtržnictví, krádeže a poškozování cizí věci, hrozí jim až tři roky vězení.
Přidáno: 29.06.2016
Cizinecká policie zvyšuje zabezpečení na mezinárodních letištích v Česku. Policisté teď důkladněji hlídkují na letištích v Praze, Brně a Ostravě. Jde o reakci na večerní útok teroristů na Atatürkovo letiště v Istanbulu. Sebevražední atentátníci tam zabili nejméně 36 lidí, přes sto dalších je zraněných.
Přidáno: 29.06.2016
Z postu prvního náměstka neměl být odvolán, tehdejší ministryně spravedlnosti Helena Válková z ANO a exšéf Vězeňské služby Pavel Ondrášek chybovali. Městský soud dal v úterý zapravdu Marianu Prokešovi, a ten se tak po necelých dvou letech může na místo vrátit. "Nedokážu si představit jiné řešení," řekl Prokeš v rozhovoru pro Zpravodajský web Českého rozhlasu.
Přidáno: 29.06.2016
Až na tři roky za mříže se můžou dostat umělci ze skupiny Ztohoven. Obvodní soud pro Prahu 1 dnes začíná projednávat případ červených trenýrek, které loni v září zavlály na Pražském hradě místo tradiční prezidentské standarty. Za výměnou stojí tři muži, kterým hrozí tresty za krádež, výtržnictví a poškození cizí věci.
Detail éčka
Detail
KódE301
NázevAskorbát sodný
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPřidává se do uzenin, kde jim pomáhá udržovat pro ně charakteristickou barvu.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.