O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.05.2016
Ruskému novináři Vladimiru Sněgirjovovi české úřady v dubnu odmítly prodloužit pracovní povolení. Mluvilo se o tom, že je podezřelý ze špionáže. Teď ale žurnalistovi český prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor.
Přidáno: 24.05.2016
Od příštího roku budou muset předškolní děti povinně absolvovat poslední rok mateřské školy. Ve stejném roce se sjednotí přijímací zkoušky na střední školy. O čtyři roky později budou muset první středoškoláci povinně maturovat z matematiky. Rozhodla o tom dnes hlasy vládní koalice Poslanecká sněmovna, když opět schválila novelu školského zákona. Poslanci přehlasovali veto prezidenta Miloše Zemana.
Přidáno: 24.05.2016
Přes území České republiky na konci týdne projede další americký vojenský konvoj. Američané míří z německé základny přes Česko do Pobaltí na cvičení NATO Saber Strike 2016, během přesunu však stihnou i společné cvičení s českou armádou.
Přidáno: 24.05.2016
Pondělní bouřky napáchaly škody za miliony korun. Vyplývá to z vyjádření oslovených pojišťoven. Na konečný účet za to, co kroupy, blesky a prudké deště způsobily, je však ještě brzy. Bouřky totiž na řadě míst škodily i dnes a podle meteorologů to tak může být až do pozdních večerních hodin.
Detail éčka
Detail
KódE304
NázevEstery mastných kyselin s kyselinou askorbovou
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíProdlužuje trvanlivost všech rostlinných olejů. Přidává se k tukům, olejům, margarínům, nápojům, cereálním a pekařským výrobkům.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.