O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.06.2016
Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD bude dnes informovat sněmovnu o pozici české vlády po rozhodnutí Velké Británie odejít z Evropské unie. Poslanci očekávají, že jim řekne i o postojích Bruselu, kde byl začátkem týdne na unijním summitu.
Přidáno: 29.06.2016
Silničáři na několik dní odloží sekání trávy nebo čištění hlavních tahů. Nechtějí brzdit řidiči při odjezdu na prázdniny.
Přidáno: 29.06.2016
Desítka klíčových dopravních projektů možná nebude potřebovat nový posudek vlivu na životní prostředí (EIA). Poslanci dnes schválili změnu zákona, která tyto stavby převede do zvláštního režimu. Snahou je urychlit stavbu vybraných silnic a dálnic.
Přidáno: 29.06.2016
Číňan Tung Ťiang-čching musí zaplatit českému státu 15 tisíc korun. Během březnové návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze ukradl tibetskou vlajku. Pokud cizinec peníze nezaplatí, půjde na dva měsíce do vězení. Rozhodnutí Obvodního soudu pro Prahu 6 není pravomocné. Státní zástupkyně i obhájce si nechali lhůtu na odvolání.
Detail éčka
Detail
KódE304
NázevEstery mastných kyselin s kyselinou askorbovou
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíProdlužuje trvanlivost všech rostlinných olejů. Přidává se k tukům, olejům, margarínům, nápojům, cereálním a pekařským výrobkům.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.