O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.05.2016
Celostátní sněm dnes na jednání v Praze rozpustil extremistické hnutí Blok proti islámu. Účastníci podle předsedy Martina Konvičky nyní pracují na vzniku nového uskupení. Jméno hnutí už mělo podle Konvičky příliš negativní význam. Část delegátů se ale domnívá, že za rozpuštěním stojí snaha vyhnout se placení smluvní pokuty.
Přidáno: 28.05.2016
První část konvoje amerických vojáků dorazila z Prahy, kde přenocovali, do kasáren ve Vyškově. Celkem má konvoj mířící přes Česko na cvičení do Pobaltí asi 420 vojáků a 225 kusů vojenské techniky. U silnice ve Vyškově je čekalo pár rodičů s dětmi, ale také asi desítka odpůrců ze strany Národní demokracie. Jeden z nich chtěl konvoj zastavit tím, že se postavil před jedno z vojenských aut. Policie ho ale rychle vyvedla.
Přidáno: 28.05.2016
Českým pacientům by se mohl zhoršit přístup k nejmodernějším lékům. Počet lidí, kteří během klinických studií zkouší nové přípravky, v posledních letech klesá a snižuje se i množství projektů na testování léků. Farmaceutické firmy totiž přesouvají vývoj do států, které jsou levnější a rychleji povolují studie.
Přidáno: 28.05.2016
Už skoro sedm let se táhne soudní spor o tom, jestli policie spravuje národní databázi DNA legálně. Dosud se totiž řídila pouze pokynem policejního prezidenta, žádný zákon neexistuje. Ministerstvo vnitra na tomto postupu sice nevidí nic závadného, přesto ale zákon o DNA připravuje a brzy ho předloží ke schválení vládě.
Detail éčka
Detail
KódE306
NázevExtrakt s obsahem tokoferolů
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZabraňuje žluknutí olejů a tuků.
ÚčinkyTokoferoly jsou známy jako Vitamín E, který snižuje riziko vzniku rakoviny a srdečních potíží.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.