O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.07.2016
Do České republiky zamíří první Syřané z tureckých uprchlických táborů. S informací přišly Lidové noviny. Česko tak plní dohodu mezi Evropskou unií a Ankarou o výměně uprchlíků. Zatím není jasné, kdy přesně by mohla osmdesátka migrantů přijet, podle vládní zprávy o migraci by to mělo být do konce října.
Přidáno: 26.07.2016
Reorganizace elitních policejních útvarů vyvolala bouři ve vládní koalici, v policii i mezi žalobci. Právě státní zástupci mimo jiné varovali před tím, že bude v ohrožení vyšetřování citlivých kauz. Od vedení policie tak dostali slib, že by se některé výbušné případy nedávaly do elektronických systémů - pracovalo by se tak na nich v co největším "utajení". Budoucí náměstek ředitele Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Vild však ve Dvaceti minutách Radiožurnálu zdůraznil, že má "zákonnou povinnost kontrolovat své podřízené".
Přidáno: 26.07.2016
Pod petici za zákaz výstavby v šumavském národním parku a rozšíření území s volnou přírodou se už podepsalo víc než 58 tisíc lidí. Petice, k níž se dnes konalo v Senátu veřejné slyšení, požaduje, aby správa parku nechala do roku 2030 alespoň polovinu území volnému vývoji.
Přidáno: 26.07.2016
Česko dnes odpoledne zasáhly silné bouřky s přívalovými dešti. Místy spadly během krátké doby desítky litrů srážek na metr čtvereční. Oznámil to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Bouřky se postupně přesouvají dál, výstraha ČHMÚ před bouřkami plazí až do dnešního večera. Podle meteorologů se živel může vyskytovat na některých místech v České republice i zítra, ve čtvrtek už by měly být bouřky jen ojedinělé.
Detail éčka
Detail
KódE306
NázevExtrakt s obsahem tokoferolů
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZabraňuje žluknutí olejů a tuků.
ÚčinkyTokoferoly jsou známy jako Vitamín E, který snižuje riziko vzniku rakoviny a srdečních potíží.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.