O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.10.2016
Tisíce lidí se již půl hodiny před začátkem sešly na "alternativních" oslavách svátku 28. října na Staroměstském náměstí v Praze. Oficiální oslavy Dne vniku československého státu na Pražském hradě bojkotují nejen rektoři a část politiků, ale také umělci a další osobnosti. Mluvčí prezidenta Miloše Zemana označil akci předvolební kampaní některých prezidentských kandidátů. Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD ji pak označil za trucpodnik.
Přidáno: 28.10.2016
V den oslav vzniku samostatného československého státu založili čeští umělci Petiční výbor na obranu demokracie. Nejedná se sdružení ani spolek, za jeho člena se může považovat každý, kdo cítí, že je ohrožena demokracie a chce proti tomu něco udělat.
Přidáno: 28.10.2016
Valonský regionální sněm v pátek odsouhlasil smlouvu o volném obchodu mezi Evropskou unií a Kanadou. Belgické Valonsko svým předchozím postojem blokovalo dohodu celé EU a Kanady. Ve čtvrtek se belgické regiony dohodly na řešení, což ale muselo projít ještě regionálními parlamenty. Po Valonsku bude ještě v pátek hlasovat parlament vlámské komunity.
Přidáno: 28.10.2016
Policisté dostali během březnové návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga pokyn k odstraňování tibetských vlajek na Praze 1. Policejní špičky přitom od začátku tvrdily, že žádný takový pokyn vydán nebyl. Incident na FAMU pak vysvětlovali pochybením dvou strážníků.
Detail éčka
Detail
KódE309
NázevDelta-tokoferol
KategorieAntioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZabraňuje žluknutí olejů a tuků.
ÚčinkyTokoferoly jsou známy jako Vitamín E, který snižuje riziko vzniku rakoviny a srdečních potíží.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.