O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.05.2016
Dolní komora parlamentu projedná v závěrečném třetím čtení návrh zákona na ochranu zdraví před škodlivými látkami. Než se ale poslanci dostanou ke schvalování, musí vypořádat zhruba dvě stovky pozměňovacích návrhů, které chtějí zákon zmírnit.
Přidáno: 25.05.2016
Senátoři dnes budou rozhodovat o novém zákonu o hazardních hrách. Návrh povoluje například podnikání zahraničních sázkových on-line společností. Umožní ale i blokovat webové stránky s nepovoleným hazardem. Ministerstvo financí si od zákona slibuje mimo jiné i lepší zdanění hazardních her.
Přidáno: 25.05.2016
Zhruba za čtyři roky si lidé budou muset kupovat nové televize nebo set top boxy, v Česku se totiž připravuje další fáze digitalizace. Tentokrát se bude přecházet na televizní vysílací standard DVB-T2. Právě o detailech těchto změn budou v Praze debatovat odborníci z Česka i zahraničí.
Přidáno: 24.05.2016
Policie už podruhé během několika dnů vyklidila sociální centrum Klinika na pražském Žižkově. Anonym v budově obsazené aktivisty znovu nahlásil bombu. Zástupci ÚZSVM budovu před 23. hodinou zabezpečili, ale aktivisté do ní opět vnikli. Opakoval se tak podobný scénář, k jakému došlo minulý pátek.
Detail éčka
Detail
KódE310
NázevPropylgallát
KategorieKonzervant, Antioxidant
VlastnostiNení vhodné pro děti - Není vhodné pro děti
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíZpomaluje žluknutí živočišných olejů a tuků.
ÚčinkyU citlivých lidí může způsobit podráždění žaludku a při vnějším použití vyrážky. Způsoboval nádory a poškození plodu a pokusných zvířat.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.