O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.06.2016
Také v sobotu, ještě před odpoledním příchodem bouřek na území České republiky, padaly teplotní rekordy. Překonány byly na více než polovině stanic, které sledují počasí déle než 30 let. Nejtepleji bylo v Ostravě-Porubě, kde meteorologové naměřili 36,2 stupně Celsia.
Přidáno: 25.06.2016
Česko zasáhly silné bouřky. V sobotu k večeru se z Mladoboleslavska nebo na Jindřichohradecka přesunuly na Vysočinu. Postupně se budou přesouvat dál na východ. Další bouřky přichází z Rakouska.
Přidáno: 26.06.2016
Sociální demokraté vyrazili do protiútoku ve sporu s advokátem Zdeňkem Altnerem. Jak zjistil Český rozhlas, ČSSD překoupila před pár dny jeden z jeho dluhů a vede proti němu exekuci. Podle mediálního zástupce právníků strany Jiřího Chvojky se tím dostanou vůči Altnerovi do výhodnější pozice.
Přidáno: 25.06.2016
Hasiči se od noci potýkají s požárem velkého skladu textilu v ulici Matěje z Janova v Olomouci. Plameny zachvátily halu naplněnou balíky s textilem. Na místě kvůli rozsahu požáru zasahovalo 12 jednotek s celkem asi 90 hasiči. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Hasiči nyní nechávají požářiště dohořet.
Detail éčka
Detail
KódE310
NázevPropylgallát
KategorieKonzervant, Antioxidant
VlastnostiNení vhodné pro děti - Není vhodné pro děti
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíZpomaluje žluknutí živočišných olejů a tuků.
ÚčinkyU citlivých lidí může způsobit podráždění žaludku a při vnějším použití vyrážky. Způsoboval nádory a poškození plodu a pokusných zvířat.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.